Hakkımızda

Karf&Scoot

Karf&Scoot, 2006’da kurulan UESTCO Enerji Sistemleri’nin proses güvenlik ekipmanları markasıdır. Karf&Scoot kurulduğu tarihten beri endüstriyel gaz dedektörleri ve alev dedektörleri ile personel ve tesisinizin güvenliği için en optimal ürünleri sunmaktadır.

Ekibimiz & Tecrübemiz

Firmamız alanında deneyimli yöneticileri, mühendisleri ve tekniker ekibiyle dizayn, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezidir.

2017 yılından beri satışı devam eden ürünlerimiz yüzlerce farklı endüstriyel tesiste müşterilerimizin hizmetindedir. Uluslararası standartlara göre yürütülen tasarım ve üretim süreçlerimiz ürünlerimizi yurtdışında da birçok farklı sektörde kullanıma sunmuştur. Halihazırda yurtiçi ve yurtdışı 500’den fazla farklı noktada tesis ve personel güvenliğini sağlamaya devam etmektedir.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Endüstriyel tesislerde kazalar ve can kayıplarının yaşanmadığı bir gelecek yaratmak için teknoloji geliştirmektir.

Vizyonumuz

Karf&Scoot proses güvenlik ekipmanları "Güvenlik İçin Teknoloji" mottosu ile dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte ve güncel teknolojiye uygun yeni ürünleri geliştirmek için araştırmalarını sürdürmektedir. Ayrıca, dizayn ve üretim süreçlerinde benimsediğimiz ve sertifikalandırdığımız uluslararası standartlara uygun kaliteyi müşterilerimiz ile buluşturmaktır.