Sıkça Sorulan Sorular

Karf&Scoot

Tesisinize özel adet ve fiyat bilgilerini içeren tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak ya da info@karfandscoot.com adresimizden email yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak ya da info@karfandscoot.com adresimizden email yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Dokümanlar sekmesinde ürünle ilgili dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Detaylı teknik sorularınız için tecrübeli ekibimiz yardıma hazırdır. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.

Ürünlerimizin Ar-Ge süreçleri tamamen kendi bünyemizde gerçekleşmektedir. Ürünler ile ilgili herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olması durumunda, uzman mühendis kadromuz ile hızlı bir şekilde çözüm üretebilmekteyiz. Ayrıca, dizayn ve üretim aşamalarında ilgili uluslararası standartlara uygun olarak süreçlerimizi ilerletmekteyiz.

Deneyimli mühendis ekibimiz algılanan gazlar listesinde olmasa dahi size özel çözümler sağlayabilir. Bunun için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Başka bir sorunuz mu var?​

Yukarıda bulamadığınız cevaplar için aşağıdaki formu kullanarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Email adresiniz ve diğer bilgileriniz yalnızca sizinle iletişim için kullanılacaktır. Üçüncü taraflarla paylaşılması söz konusu değildir.